•  
 • BlackBerry Q10 Black - Bazar

  BlackBerry Q10 Black - Bazar

  Cena a objednávka
  • 3 499,00 Kč vč. DPH


  Informujte mě, až bude k dispozici

  Systém BlackBerry 10 přináší zcela nový způsob ovládání telefonu, který se nazývá BlackBerry Flow. Největší zbraň tohoto systému je především jeho jednoduchost, přehlednost ale i rychlost. Ovládání probíhá především pomocí gest, díky čemuž máte vše ihned „po ruce“. Přehled o veškerém dění budete mít díky funkci BlackBerry Hub, kde se nachází všechny informace o zmeškaných volání, zpráv, e-mailů, sociálních sítí a dalších případných aplikací, tudíž se nemusíte obávat, že by vám něco uniklo. Další praktickou funkcí je zajisté BlackBerry Remember, která spojuje ve složkách veškeré důležité dokumenty a informace, jako jsou zápisky v kalendáři, poznámky, události a jiné.

  Pod displejem se nachází QWERTY klávesnice, která tuto značku proslavila. Ideální rozteč kláves zajistí absolutní komfort při psaní dlouhých emailů, tak i při napsání rychlých poznámek. Pro všechny, kteří používají telefon pro pracovní i soukromé účely je připravena funkce BlackBerry Balance. Ihned tak můžete přepínat mezi tím, co právě potřebujete.

  Pro další aplikace je v telefonu připraven přístup do BlackBerry World, kde se nachází přes 70 000 tisíc aplikací, her a dalšího obsahu pro BlackBerry Q10.

  Displej telefonu je širokoúhlý a nabídne velikost 3,1". Fotoaparát se snímačem 8Mpx zachytí vše co budete chtít k čemuž přidává funkci Time Shift pro výběr nejlepšího záběru. Telefon pohání rychlý dvoujádrový procesor s taktem 1,5 GHz a nechybí ani moderní technologie jako jsou NFC, LTE či podpora paměťových karet.

   

  Hlavní přednosti:
  -Nový systém Blackberry 10
  -QWERTY klávesnice s důrazem na rychlé psaní
  -Plná konektivita - microHDMI, NFC, Wi-Fi, HSPA+
  -Aplikace a prostředí přizpůsobené pro práci
  -Dotykový Super AMOLED displej s úhlopříčkou 3,1""
  -8 MPx fotoaparát a další funkce pro zábavu

   

  Technické parametry:
  - Operační systém: BlackBerry 10 s uživatelským prostředí BlackBerry Flow
  - Procesor: Cortex-A9, dvoujádrový, 2x 1,5 GHz,
  - Displej: 3,1" dotykový displej, rozlišení 720 × 720 bodů
  - Fotoaparát: 8 Mpx, blesk, funkce Time Shift (výběr nejlepší fotografie), natáčení videa
  - Datové přenosy:GPRS, EDGE, HSPA+ (21,1|5,76 Mb/s)
  - Konektivita:microUSB, Bluetooth 4.0, Wi-Fi, NFC, 3,5 jack, GPS
  -Uživatelská paměť: 16 GB vnitřní paměť , RAM 2 GB
  - Napájení: Li-Ion baterie s kapacitou 1 800 mAh
  - Rozměry: 120 x 67 x 10.4 mm
  - Hmotnost: 139 g včetně baterie
  - Další funkce: BlackBerry World (přes 70 000 aplikací), vylepšená notifikace BlackBerry Peek, BlackBerry Remember (poznámky s podporou Outlooku a Evernote), BlackBerry Balance (funkce pro přepínání mezi soukromým a pracovním prostředím, Storymaker (aplikace pro filmovou prezentaci s hudbou vybraných fotografií)