•  
 • Lenovo IdeaPad G50-45 80E301UWCK

  Lenovo IdeaPad G50-45 80E301UWCK

  Cena a objednávka
  • 9 780,00 Kč vč. DPH


  Informujte mě, až bude k dispozici

  Se stereo reproduktory s technologií Dolby® Advanced Audio™ a grafickou kartou až AMD Radeon™ R5 M230 2GB nabízí notebook G50 perfektní plynulý obraz a bohatý zvuk, které jsou zárukou dokonalých multimediálních zážitků


  Vícedotykový touchpad
  Intuitivní touchpad optimalizovaný pro systém Windows 10 umožňuje používat ovládací tlačítka a aplikace, přepínat mezi aplikacemi, otáčet, přibližovat a oddalovat obraz a používat další funkce pomocí snadných pohybů a gest.


  Klávesnice AccuType
  Ergonomická, ostrůvková klávesnice AccuType moderního vzhledu umožňuje oproti standardním klávesnicím pohodlnější a plynulejší psaní bez zbytečných překlepů.


  Rychlý přenos dat
  Rozhraní USB 3.0 SuperSpeed, které je až desetkrát rychlejší než předchozí USB technologie, umožňuje rychlý přenos dat mezi notebookem G50 a ostatními zařízeními. Navíc je zpětně kompatibilní.


  Technologie pro úsporu baterie
  Lenovo Energy Management zaručuje dlouhou životnost baterie a používá pokročilou technologii úspory energie pro zvýšení intervalů mezi nabíjeními


  Dostatek úložného prostoru
  S kapacitou pevného disku až 1 TB nemusíte mít obavu, kam uložíte všechna data, videa, hudbu nebo fotografie.


  Snadná údržba
  S funkcí OneKey Recovery je obnovení systému po napadení virem nebo jiných technických problémech otázkou okamžiku.


  Možnosti konektivity
  Integrované rozhraní 802.11 b/g/n Wi-Fi, 10/100 LAN a technologie Bluetooth® umožňují připojení k internetu na kterémkoliv místě.


  Integrovaná webkamera
  720p HD webkamera notebooku G50 vám umožní provádět webové konference nebo online videohovory, jako byste na nich byli skutečně přítomni.


  HDMI výstup
  Umožňuje snadné připojení k televizoru nebo jinému zobrazovacímu zařízení.