•  
 • HUAWEI Y6 II Compact Single SIM Black

  HUAWEI Y6 II Compact Single SIM Black

  CZ DISTRIBUCE

  Více informací

  Cena a objednávka
  • 3 190,00 Kč vč. DPH


  Informujte mě, až bude k dispozici

  Zbrusu nový displej smartphonu Huawei Y6II Compact s HD rozlišením (1280 x 720) a krystalicky čistým obrazem je zdatným soupeřem i těm nejlepším digitálním obrazovkám. Displej IPS LCD přetékající barvami má vysoký a příjemný jas, a dodá vašemu všednímu dni šťávu, to vše při nízké spotřebě.

  Zachyťte nejkrásnější okamžiky vašeho života pomocí 13megapixovelového fotoaparátu Huawei Y6II Compact se skvělou světelností F2.0 a je vyrobena z nejmodernějšího skla odolného proti poškrábání. V jakémkoliv prostředí a za jakýchkoliv světelných podmínek vám tak pomůže zachytit neopakovatelné momenty na perfektních fotkách. Díky Huawei Y6II máte vždy po ruce fotoaparát, který se vyrovná přístrojům profesionální kvality a dokonce i zvládá HD video-záznam. Vaše selfie fotky nikdy nevypadaly líp! Huawei Y6II je vybaven v současnosti největším předním fotoaparátem Huawei se světelností F2.0 s rozlišením 5 MPx.

  Velké pozornosti se zaslouží funkce Easy key - pro snadnější a rychlejší spouštění aplikací. Hardwarvé tlačítko Easy key, ke kterému je možné přiřadit až 3 aplikace.

  Nastavte svému Huawei Y6II vždy svou nejlepší tvář. Anebo to nechte na něm. Díky volitelnému až 10stupňovému zkrášlení se nemusíte bát, že byste na fotce vypadali jinak než dokonale. Zkrášlující režim pracuje takřka v reálném čase, fotoaparát totiž rozezná váš obličej za pouhých 10 milisekund. K dokonalosti můžete dovést nejen fotku sebe sama, ale i skupinové záběry. Ve výbavě Y6II najdete navíc dalších 8 zkrášlujících předvoleb s širokými možnostmi úprav a přirozenými efekty, které dokonale potrhnou vaši krásu. Zkuste například lesk na rty nebo oční stíny.